LOG IN  |  REGISTER
  2020 WGAP MATCH RESULTS
   Match#:       Year: 

  PHILADELPHIA CUP

 Merion 1 vs  Sunnybrook 1
 Wilmington 1 vs  Phila Cricket 1
 Huntingdon Valley 1 vs  Gulph Mills 1
 

  SECOND CUP

 Aronimink 1 vs  Medford Village 1
 Commonwealth 1 vs  Merion 2
 DuPont 1 vs  Sandy Run 1
 

  THIRD CUP

 Radley Run 1 vs  Riverton 1
 Overbrook 1 vs  Old York Road 1
 Phila Country 1 vs  Llanerch 1
 

  FOURTH CUP

 Manufacturers’ 1 vs  Old York (NJ) 1
 Whitemarsh 1 vs  Doylestown 1
 Waynesborough 1 vs  Phila Cricket 2
 

  FIFTH CUP

 Hershey’s Mill 1 vs  Spring Ford 1
 Gulph Mills 2 vs  RiverCrest 1
 Indian Valley 1 vs  Huntingdon Valley 2
 

  SIXTH CUP

 Chester Valley 1 vs  Little Mill 1
 Wilmington 2 vs  Trenton 1
 Penn Oaks 1 vs  Whitford 1
 

  SEVENTH CUP

 North Hills 1 vs  Cedarbrook 1
 Philmont 1 vs  Talamore 1
 Tavistock 1 vs  St. Davids 1
 

  EIGHTH CUP

 1912 1 vs  Merion 3
 Jericho National 1 vs  Aronimink 2
 Spring Mill 1 vs  Yardley 1
 

  NINTH CUP

 Kennett Square 1 vs  Sandy Run 2
 DuPont 2 vs  Medford Lakes 1
 Brookside- Pottsto 1 vs  Springhaven 1
 

  TENTH CUP

 Rolling Green 1 vs  West Chester 1
 Torresdale 1 vs  Sunnybrook 2
 Blue Bell 1 vs  Phila Country 2
 

  ELEVENTH CUP

 Phila Cricket 3 vs  Fieldstone 1
 Aronimink 3 vs  Waynesborough 2
 Whitemarsh 2 vs  Old York Road 2
 

  TWELFTH CUP

 RiverCrest 2 vs  Overbrook 2
 LuLu 1 vs  Spring Ford 2
 Concord 1 vs  Radley Run 2
 

  THIRTEENTH CUP

 White Manor 1 vs  Riverton 2
 Gulph Mills 3 vs  Manufacturers’ 2
 Bluestone 1 vs  Moorestown 1
 

  FOURTEENTH CUP

 Lookaway 1 vs  Wilmington 3
 Laurel Creek 1 vs  St. Davids 2
 

  FIFTEENTH CUP

 Doylestown 2 vs  Phila Country 3
 Medford Village 2 vs  Radnor Valley 1
 Kennett Square 2 vs  French Creek 1
 

  SIXTEENTH CUP

 Merion 4 vs  Stonewall 1
 Commonwealth 2 vs  Huntingdon Valley 3
 Phoenixville 1 vs  Bala 1
 

  SEVENTEENTH CUP

 Merchantville 1 vs  Llanerch 2
 Tavistock 2 vs  Applebrook 1
 Cedarbrook 2 vs  Waynesborough 3
 

  EIGHTEENTH CUP

 Phila Cricket 4 vs  DuPont 3
 Applecross 1 vs  Hartefeld 1
 Penn Oaks 2 vs  Trenton 2
 

  NINETEENTH CUP

 Little Mill 2 vs  RiverCrest 3
 Talamore 2 vs  Aronimink 4
 Overbrook 3 vs  Springhaven 2
 

  TWENTIETH CUP

 Sandy Run 3 vs  St. Davids 3
 Phila Cricket 5 vs  Hershey’s Mill 2
 Burlington 1 vs  North Hills 2
 

  TWENTY-FIRST CUP

 Merion 5 vs  Kennett Square 3
 Huntingdon Valley 4 vs  Trump National 1
 RiverCrest 4 vs  Whitemarsh 3
 

  TWENTY-SECOND CUP

 Downingtown 1 vs  Rolling Green 2
 Torresdale 2 vs  White Manor 2
 Talamore 3 vs  Doylestown 3