LOG IN  |  REGISTER
  2020 5TH TEAM MATCH SCHEDULE

 Home team is listed first.

WGAP INTER-CLUB TEAM MATCHES
2020 Match Schedule
Tuesday, May 12, 2020
     
PHILADELPHIA CUP    
Philadelphia Cricket 1 vs Merion 1
Sunnybrook 1 vs Gulph Mills 1
Huntingdon Valley 1 vs Wilmington 1
     
SECOND CUP    
Commonwealth 1 vs Aronimink 1
DuPont 1 vs Medford Village 1
Sandy Run 1 vs Merion 2
     
THIRD CUP    
Old York Road 1 vs Llanerch 1
Riverton 1 vs Overbrook 1
Radley Run 1 vs Philadelphia Country 1
     
FOURTH CUP    
Waynesborough 1 vs Manufacturers 1
Whitemarsh Valley 1 vs Philadelphia Cricket 2
Old York - Chesterfield 1 vs Doylestown 1
     
FIFTH CUP    
Huntingdon Valley 2 vs Hershey's Mill 1
Spring Ford 1 vs RiverCrest 1
Indian Valley 1 vs Gulph Mills 2
     
SIXTH CUP    
Penn Oaks 1 vs Chester Valley 1
Wilmington 2 vs Little Mill 1
Trenton 1 vs Whitford 1
     
SEVENTH CUP    
St Davids 1 vs Philmont 1
Cedarbrook 1 vs Talamore 1
North Hills 1 vs Tavistock 1
     
EIGHTH CUP    
Jericho 1 vs Yardley 1
Aronimink 2 vs 1912 Club 1
Merion 3 vs Spring Mill 1
     
NINTH CUP    
DuPont 2 vs Springhaven 1
Medford Lakes 1 vs Kennett Square 1
Sandy Run 2 vs Brookside-Pottstown 1
     
TENTH CUP    
Philadelphia Country 2 vs Union League Torresdale 1
Sunnybrook 2 vs Rolling Green 1
West Chester 1 vs Blue Bell 1
     
ELEVENTH CUP    
Fieldstone 1 vs Waynesborough 2
Aronimink 3 vs Whitemarsh Valley 2
Old York Road 2 vs Philadelphia Cricket 3
     
TWELFTH CUP    
RiverCrest 2 vs LuLu 1
Overbrook 2 vs Concord 1
Spring Ford 2 vs Radley Run 2
     
THIRTEENTH CUP    
White Manor 1 vs Bluestone 1
Gulph Mills 3 vs Moorestown 1
Riverton 2 vs Manufacturers 2
     
FOURTEENTH CUP    
Laurel Creek vs Wilmington 3
Chester Valley 2 vs Lookaway
St. Davids 2 vs Indian Valley 2
     
FIFTEENTH CUP    
Philadelphia Country 3 vs Medford Village 2
French Creek 1 vs Doylestown 2
Radnor Valley vs Kennett Square 2
     
SIXTEENTH CUP    
Bala 1 vs Stonewall 1
Phoenixville 1 vs Commonwealth 2
Huntingdon Valley 3 vs Merion 4
     
SEVENTEENTH CUP    
Applebrook 1 vs Merchantville 1
Llanerch 2 vs Cedarbrook 2
Waynesborough 3 vs Tavistock 2
     
EIGHTEENTH CUP    
DuPont 3 vs Penn Oaks 2
Hartefeld 1 vs Trenton 2
Philadelphia Cricket 4 vs Applecross 1
     
NINETEENTH CUP    
Little Mill 2 vs Aronimink 4
Springhaven 2 vs Talamore 2
RiverCrest 3 vs Overbrook 3
     
TWENTIETH CUP    
Burlington 1 vs Philadelphia Cricket 5
North Hills 2 vs Sandy Run 3
Hershey's Mill 2 vs St. Davids 3
     
TWENTY-FIRST CUP    
Kennett Square 3 vs Huntingdon Valley 4
Trump National 1 vs RiverCrest 4
Whitemarsh Valley 3 vs Merion 5
     
TWENTY-SECOND CUP    
Doylestown 3 vs Rolling Green 2
White Manor 2 vs Downingtown 1
Talamore 3 vs Union League - Torresdale 2