LOG IN  |  REGISTER
  2020 4TH TEAM MATCH SCHEDULE

  Home team is listed first.

WGAP INTER-CLUB TEAM MATCHES
2020 Match Schedule
Friday, May 8, 2020
     
PHILADELPHIA CUP    
Wilmington 1 vs Merion 1
Gulph Mills 1 vs Philadelphia Cricket 1
Sunnybrook 1 vs Huntingdon Valley 1
     
SECOND CUP   2
DuPont 1 vs Commonwealth 1
Medford Village 1 vs Sandy Run 1
Merion 2 vs Aronimink 1
     
THIRD CUP    
Old York Road 1 vs Riverton 1
Llanerch 1 vs Radley Run 1
Philadelphia Country 1 vs Overbrook 1
     
FOURTH CUP    
Doylestown 1 vs Manufacturers 1
Waynesborough 1 vs Whitemarsh Valley 1
Old York - Chesterfield 1 vs Philadelphia Cricket 2
     
FIFTH CUP    
RiverCrest 1 vs Hershey's Mill 1
Spring Ford 1 vs Indian Valley 1
Huntingdon Valley 2 vs Gulph Mills 2
     
SIXTH CUP    
Trenton 1 vs Penn Oaks 1
Chester Valley 1 vs Wilmington 2
Whitford 1 vs Little Mill 1
     
SEVENTH CUP    
Tavistock 1 vs Philmont 1
Talamore 1 vs North Hills 1
Cedarbrook 1 vs St Davids 1
     
EIGHTH CUP    
Aronimink 2 vs Spring Mill 1
Merion 3 vs Yardley 1
1912 Club 1 vs Jericho 1
     
NINTH CUP    
Medford Lakes 1 vs Springhaven 1
Sandy Run 2 vs DuPont 2
Kennett Square 1 vs Brookside-Pottstown 1
     
TENTH CUP    
West Chester 1 vs Philadelphia Country 2
Union League Torresdale 1 vs Rolling Green 1
Blue Bell 1 vs Sunnybrook 2
     
ELEVENTH CUP    
Waynesborough 2 vs Old York Road 2
Philadelphia Cricket 3 vs Whitemarsh Valley 2
Fieldstone 1 vs Aronimink 3
     
TWELFTH CUP    
LuLu 1 vs Concord 1
RiverCrest 2 vs Spring Ford 2
Overbrook 2 vs Radley Run 2
     
THIRTEENTH CUP    
Moorestown 1 vs Riverton 2
Manufacturers 2 vs White Manor 1
Bluestone 1 vs Gulph Mills 3
     
FOURTEENTH CUP    
Indian Valley 2 vs Lookaway 1
Wilmington 3 vs St. Davids 2
Chester Valley 2 vs Laurel Creek 1
     
FIFTEENTH CUP    
Philadelphia Country 3 vs French Creek 1
Radnor Valley 1 vs Doylestown 2
Kennett Square 2 vs Medford Village 2
     
SIXTEENTH CUP    
Commonwealth 2 vs Bala 1
Phoenixville 1 vs Merion 4
Stonewall 1 vs Huntingdon Valley 3
     
SEVENTEENTH CUP    
Merchantville 1 vs Tavistock 2
Applebrook 1 vs Cedarbrook 2
Llanerch 2 vs Waynesborough 3
     
EIGHTEENTH CUP    
DuPont 3 vs Trenton 2
Philadelphia Cricket 4 vs Hartefeld 1
Applecross 1 vs Penn Oaks 2
     
NINETEENTH CUP    
Talamore 2 vs Overbrook 3
Little Mill 2 vs Springhaven 2
Aronimink 4 vs RiverCrest 3
     
TWENTIETH CUP    
St. Davids 3 vs Philadelphia Cricket 5
Hershey's Mill 2 vs North Hills 2
Sandy Run 3 vs Burlington 1
     
TWENTY-FIRST CUP    
Whitemarsh Valley 3 vs Kennett Square 3
Huntingdon Valley 4 vs RiverCrest 4
Trump National 1 vs Merion 5
     
TWENTY-SECOND CUP    
Union League - Torresdale 2 vs Doylestown 3
Rolling Green 2 vs White Manor 2
Downingtown 1 vs Talamore 3