LOG IN  |  REGISTER
  2020 3RD TEAM MATCH SCHEDULE

  Home team is listed first.

WGAP INTER-CLUB TEAM MATCHES
2020 Match Schedule
Tuesday, May 5, 2020
     
PHILADELPHIA CUP    
Merion 1 vs Huntingdon Valley 1
Philadelphia Cricket 1 vs Sunnybrook 1
Wilmington 1 vs Gulph Mills 1
     
SECOND CUP    
Merion 2 vs DuPont 1
Sandy Run 1 vs Aronimink 1
Medford Village 1 vs Commonwealth 1
     
THIRD CUP    
Radley Run 1 vs Old York Road 1
Philadelphia Country 1 vs Riverton 1
Llanerch 1 vs Overbrook 1
     
FOURTH CUP    
Doylestown 1 vs Waynesborough 1
Philadelphia Cricket 2 vs Manufacturers 1
Whitemarsh Valley 1 vs Old York - Chesterfield 1
     
FIFTH CUP    
RiverCrest 1 vs Huntingdon Valley 2
Hershey's Mill 1 vs Indian Valley 1
Spring Ford 1 vs Gulph Mills 2
     
SIXTH CUP    
Penn Oaks 1 vs Wilmington 2
Whitford 1 vs Chester Valley 1
Little Mill 1 vs Trenton 1
     
SEVENTH CUP    
North Hills 1 vs Philmont 1
Talamore 1 vs St. Davids 1
Cedarbrook 1 vs Tavistock 1
     
EIGHTH CUP    
Spring Mill 1 vs Jericho 1
Aronimink 2 vs Merion 3
Yardley 1 vs 1912 Club 1
     
NINTH CUP    
Springhaven 1 vs Kennett Square 1
Brookside-Pottstown 1 vs DuPont 2
Medford Lakes 1 vs Sandy Run 2
     
TENTH CUP    
Blue Bell 1 vs Union League Torresdale 1
Sunnybrook 2 vs West Chester 1
Philadelphia Country 2 vs Rolling Green 1
     
ELEVENTH CUP    
Fieldstone 1 vs Old York Road 2
Aronimink 3 vs Philadelphia Cricket 3
Waynesborough 2 vs Whitemarsh Valley 2
     
TWELFTH CUP    
Concord 1 vs RiverCrest 2
Radley Run 2 vs LuLu 1
Overbrook 2 vs Spring Ford 2
     
THIRTEENTH CUP    
Gulph Mills 3 vs White Manor 1
Bluestone 1 vs Riverton 2
Moorestown 1 vs Manufacturers 2
     
FOURTEENTH CUP    
Wilmington 3 vs Indian Valley 2
Lookaway 1 vs Laurel Creek 1
Chester Valley 2 vs St. Davids 2
     
FIFTEENTH CUP    
Radnor Valley 1 vs Philadelphia Country 3
French Creek 1 vs Medford Village 2
Doylestown 2 vs Kennett Square 2
     
SIXTEENTH CUP    
Bala 1 vs Merion 4
Commonwealth 2 vs Stonewall 1
Huntingdon Valley 3 vs Phoenixville 1
     
SEVENTEENTH CUP    
Merchantville 1 vs Cedarbrook 2
Tavistock 2 vs Llanerch 2
Waynesborough 3 vs Applebrook 1
     
EIGHTEENTH CUP    
Trenton 2 vs Applecross 1
Hartefeld 1 vs DuPont 3
Penn Oaks 2 vs Philadelphia Cricket 4
     
NINETEENTH CUP    
Overbrook 3 vs Little Mill 2
RiverCrest 3 vs Talamore 2
Springhaven 2 vs Aronimink 4
     
TWENTIETH CUP    
St. Davids 3 vs Burlington 1
North Hills 2 vs Philadelphia Cricket 5
Sandy Run 3 vs Hershey's Mill 2
     
TWENTY-FIRST CUP    
Kennett Square 3 vs Trump National 1
Huntingdon Valley 4 vs Whitemarsh Valley 3
Merion 5 vs RiverCrest 4
     
TWENTY-SECOND CUP    
White Manor 2 vs Doylestown 3
Talamore 3 vs Rolling Green 2
Downingtown 1 vs Union League - Torresdale 2