LOG IN  |  REGISTER
  2020 2ND TEAM MATCH SCHEDULE

 Home Team is listed first.

WGAP INTER-CLUB TEAM MATCHES
2020 Match Schedule
Friday, May 1, 2020
     
PHILADELPHIA CUP    
Gulph Mills 1 vs Merion 1
Philadelphia Cricket 1 vs Huntingdon Valley 1
Sunnybrook 1 vs Wilmington 1
     
SECOND CUP    
Medford Village 1 vs Merion 2
Aronimink 1 vs DuPont 1
Sandy Run 1 vs Commonwealth 1
     
THIRD CUP    
Old York Road 1 vs Philadelphia Country 1
Overbrook 1 vs Radley Run 1
Riverton 1 vs Llanerch 1
     
FOURTH CUP    
Philadelphia Cricket 2 vs Doylestown 1
Manufacturers 1 vs Whitemarsh Valley 1
Old York - Chesterfield 1 vs Waynesborough 1
     
FIFTH CUP    
Huntingdon Valley 2 vs Spring Ford 1
RiverCrest 1 vs Indian Valley 1
Gulph Mills 2 vs Hershey's Mill 1
     
SIXTH CUP    
Little Mill 1 vs Penn Oaks 1
Wilmington 2 vs Whitford 1
Trenton 1 vs Chester Valley 1
     
SEVENTH CUP    
St Davids 1 vs North Hills 1
Philmont 1 vs Cedarbrook 1
Talamore 1 vs Tavistock 1
     
EIGHTH CUP    
Merion 3 vs Jericho National 1
Spring Mill 1 vs 1912 Club 1
Yardley 1 vs Aronimink 2
     
NINTH CUP    
Springhaven 1 vs Sandy Run  2
DuPont 2 vs Kennett Square 1
Brookside-Pottstown 1 vs Medford Lakes 1
     
TENTH CUP    
West Chester 1 vs Union League Torresdale 1
Philadelphia Country 2 vs Sunnybrook 2
Rolling Green 1 vs Blue Bell 1
     
ELEVENTH CUP    
Whitemarsh Valley 2 vs Fieldstone 1
Old York Road 2 vs Aronimink 3
Waynesborough 2 vs Philadelphia Cricket 3
     
TWELFTH CUP    
Radley Run 2 vs RiverCrest 2
LuLu 1 vs Overbrook 2
Spring Ford 2 vs Concord 1
     
THIRTEENTH CUP    
Riverton 2 vs Gulph Mills 3
White Manor 1 vs Moorestown 1
Manufacturers 2 vs Bluestone 1
     
FOURTEENTH CUP    
Laurel Creek vs BYE
Wilmington 3 vs Chester Valley 2
St. Davids 2 vs Lookaway
     
FIFTEENTH CUP    
Medford Village 2 vs Doylestown 2
French Creek 1 vs Radnor Valley 1
Kennett Square 2 vs Philadelphia Country 3
     
SIXTEENTH CUP    
Huntingdon Valley 3 vs Bala
Merion 4 vs Commonwealth Nat'l 2
Stonewall 1 vs Phoenixville 1
     
SEVENTEENTH CUP    
Applebrook vs Llanerch 2
Cedarbrook 2 vs Tavistock 2
Waynesborough 3 vs Merchantville
     
EIGHTEENTH CUP    
Applecross vs DuPont 3
Hartefeld 1 vs Penn Oaks 2
Trenton 2 vs Philadelphia Cricket 4
     
NINETEENTH CUP    
Aronimink 4 vs Overbrook 3
Talamore 2 vs Little Mill 2
Springhaven 2 vs RiverCrest 3
     
TWENTIETH CUP    
Philadelphia Cricket 5 vs Sandy Run 3
Hershey's Mill 2 vs Burlington 1
North Hills 2 vs St. Davids 3
     
TWENTY-FIRST CUP    
RiverCrest 4 vs Kennett Square 3
Merion 5 vs Huntingdon Valley 4
Trump National 1 vs Whitemarsh Valley 3
     
TWENTY-SECOND CUP    
Doylestown 3 vs Downingtown 1
White Manor 2 vs Talamore 3
Rolling Green 2 vs Union League - Torresdale 2