LOG IN  |  REGISTER
  2020 1ST TEAM MATCH SCHEDULE

 Home team is listed first.

WGAP INTER-CLUB TEAM MATCHES
2020 Match Schedule
Tuesday, April 28, 2020
     
PHILADELPHIA CUP    
Merion 1 vs Sunnybrook 1
Wilmington 1 vs Philadelphia Cricket 1
Huntingdon Valley 1 vs Gulph Mills 1
     
SECOND CUP    
DuPont 1 vs Sandy Run 1
Commonwealth 1 vs Merion 2
Aronimink 1 vs Medford Village 1
     
THIRD CUP    
Radley Run 1 vs Riverton 1
Overbrook 1 vs Old York Road 1
Philadelphia Country 1 vs Llanerch 1
     
FOURTH CUP    
Waynesborough 1 vs Philadelphia Cricket 2
Whitemarsh Valley 1 vs Doylestown 1
Manufacturers 1 vs Old York - Chesterfield 1
     
FIFTH CUP    
Hershey's Mill 1 vs Spring Ford 1
Gulph Mills 2 vs RiverCrest 1
Indian Valley 1 vs Huntingdon Valley 2
     
SIXTH CUP    
Penn Oaks 1 vs Whitford 1
Wilmington 2 vs Trenton 1
Chester Valley 1 vs Little Mill 1
     
SEVENTH CUP    
North Hills 1 vs Cedarbrook 1
Philmont 1 vs Talamore 1
Tavistock 1 vs St. Davids 1
     
EIGHTH CUP    
Spring Mill 1 vs Yardley 1
Jericho National 1 vs Aronimink 2
1912 Club 1 vs Merion 3
     
NINTH CUP    
Kennett Square 1 vs Sandy Run  2
DuPont 2 vs Medford Lakes
Brookside-Pottstown  vs Springhaven 1
     
TENTH CUP    
Blue Bell 1 vs Philadelphia Country 2
Union League Torresdale 1 vs Sunnybrook 2
Rolling Green 1 vs West Chester
     
ELEVENTH CUP    
Philadelphia Cricket 3 vs Fieldstone
Aronimink 3 vs Waynesborough 2
Whitemarsh Valley 2 vs Old York Road 2
     
TWELFTH CUP    
Concord 1 vs Radley Run 2
LuLu vs Spring Ford 2
RiverCrest 2 vs Overbrook 2
     
THIRTEENTH CUP    
White Manor 1 vs Riverton 2
Gulph Mills 3 vs Manufacturers 2
Bluestone 1 vs Moorestown
     
FOURTEENTH CUP    
Laurel Creek 1 vs St. Davids 2
Indian Valley 2 vs Chester Valley 2
Lookaway 1 vs Wilmington 3
     
FIFTEENTH CUP    
Doylestown 2 vs Philadelphia Country 3
Medford Village 2 vs Radnor Valley 1
Kennett Square 2 vs French Creek 1
     
SIXTEENTH CUP    
Phoenixville 1 vs Bala
Commonwealth 2 vs Huntingdon Valley 3
Merion 4 vs Stonewall 1
     
SEVENTEENTH CUP    
Merchantville 1 vs Llanerch 2
Tavistock 2 vs Applebrook 1
Cedarbrook 2 vs Waynesborough 3
     
EIGHTEENTH CUP    
Penn Oaks 2 vs Trenton 2
Applecross 1 vs Hartefeld 1
Philadelphia Cricket 4 vs DuPont 3
     
NINETEENTH CUP    
Little Mill 2 vs RiverCrest 3
Talamore 2 vs Aronimink 4
Overbrook 3 vs Springhaven 2
     
TWENTIETH CUP    
Burlington 1 vs North Hills 2
Philadelphia Cricket 5 vs Hershey's Mill 2
Sandy Run 3 vs St. Davids 3
     
TWENTY-FIRST CUP    
Merion 5 vs Kennett Square 3
Huntingdon Valley 4 vs Trump National 1
RiverCrest 4 vs Whitemarsh Valley 3
     
TWENTY-SECOND CUP    
Talamore 3 vs Doylestown 3
UL Torresdale 2 vs White Manor 2
Downingtown 1 vs Rolling Green 2