LOG IN  |  REGISTER
  2018 WGAP MATCH RESULTS
   Match#:       Year: 

  PHILADELPHIA CUP

 Wilmington 1 defeated  Merion 15 - 2
 Sunnybrook 1 defeated  Phila Cricket 15 - 2
 Huntingdon Valley 1 defeated  Gulph Mills 17 - 0
 

  SECOND CUP

 Medford Village 1 defeated  Aronimink 15 - 2
 Commonwealth 1 defeated  Manufacturers’ 16 - 1
 Old York Road 1 defeated  Sandy Run 17 - 0
 

  THIRD CUP

 Riverton 1 defeated  Radley Run 14 - 3
 DuPont 1 defeated  Overbrook 16 - 1
 Merion 2 defeated  Waynesborough 16 - 1
 

  FOURTH CUP

 Phila Cricket 2 defeated  Old York (NJ) 14 - 3
 Phila Country 1 defeated  Indian Valley 15 - 2
 Doylestown 1 defeated  Spring Ford 15 - 2
 

  FIFTH CUP

 Llanerch 1 defeated  Chester Valley 15 - 2
 Penn Oaks 1 defeated  Whitemarsh 14 - 3
 Gulph Mills 2 defeated  Whitford 16 - 1
 

  SIXTH CUP

 Little Mill 1 defeated  Trenton 17 - 0
 Hershey’s Mill 1 defeated  Tavistock 14 - 3
 Philmont 1 defeated  Wilmington 24 - 3
 

  SEVENTH CUP

 St. Davids 1 defeated  Kennett Square 17 - 0
 Cedarbrook 1 defeated  Spring Mill 16 - 1
 Huntingdon Valley 2 defeated  North Hills 15 - 2
 

  EIGHTH CUP

 RiverCrest 1 defeated  1912 14 - 3
 Jericho National 1 defeated  Springhaven 15 - 2
 Talamore 1 defeated  Yardley 16 - 1
 

  NINTH CUP

 Merion 3 defeated  Sandy Run 25 - 2
 Medford Lakes 1 defeated  Rolling Green 14 - 3
 Brookside- Pottsto 1 defeated  Blue Bell 14 - 3
 

  TENTH CUP

 West Chester 1 defeated  DuPont 26 - 1
 Whitemarsh 2 defeated  Concord 16 - 1
 Aronimink 2 defeated  Phila Country 27 - 0
 

  ELEVENTH CUP

 Phila Cricket 3 defeated  Bluestone 14 - 3
 Waynesborough 2 defeated  Spring Ford 24 - 3
 Sunnybrook 2 defeated  Old York Road 26 - 1
 

  TWELFTH CUP

 Overbrook 2 defeated  Indian Valley 25 - 2
 Aronimink 3 defeated  Lu Lu 15 - 2
 Manufacturers’ 2 defeated  Gulph Mills 34 - 3
 

  THIRTEENTH CUP

 Riverton 2 defeated  Wilmington 34 - 3
 Radley Run 2 defeated  Chester Valley 24 - 3
 Fieldstone 1 defeated  Moorestown 17 - 0
 

  FOURTEENTH CUP

 Lookaway 1 defeated  Phila Country 35 - 2
 Torresdale 1 defeated  Doylestown 26 - 1
 Laurel Creek 1 defeated  Phoenixville 17 - 0
 

  FIFTEENTH CUP

 St. Davids 2 defeated  Medford Village 26 - 1
 White Manor 1 defeated  Llanerch 24 - 3
 Kennett Square 2 defeated  Radnor Valley 15 - 2
 

  SIXTEENTH CUP

 Merion 4 defeated  Cedarbrook 25 - 2
 RiverCrest 2 defeated  Huntingdon Valley 37 - 0
 Bala 1 defeated  Waynesborough 35 - 2
 

  SEVENTEENTH CUP

 Applebrook 1 defeated  Commonwealth 25 - 2
 Trenton 2 defeated  Tavistock 24 - 3
 DuPont 3 defeated  Merchantville 14 - 3
 

  EIGHTEENTH CUP

 Hartefeld 1 defeated  Penn Oaks 27 - 0
 French Creek 1 defeated  Applecross 15 - 2
 

  NINETEENTH CUP

 Stonewall 1 defeated  Aronimink 45 - 2
 Springhaven 2 defeated  Hershey’s Mill 25 - 2
 Huntingdon Valley 4 defeated  Old York Road 36 - 1
 

  TWENTIETH CUP

 St. Davids 3 defeated  Sandy Run 35 - 2
 Phila Cricket 4 defeated  Overbrook 34 - 3
 Burlington 1 defeated  North Hills 25 - 2
 

  TWENTY-FIRST CUP

 RiverCrest 3 defeated  Kennett Square 37 - 0
 Hartefeld 2 defeated  Old York (NJ) 24 - 3
 

  TWENTY-SECOND CUP

 Talamore 2 defeated  Trump National 14 - 3
 Phila Cricket 5 defeated  Merion 56 - 1
 Whitemarsh 4 defeated  Doylestown 36 - 1
 

  TWENTY-THIRD CUP

 White Manor 2 defeated  Torresdale 25 - 2
 Downingtown 1 defeated  Rolling Green 27 - 0