LOG IN  |  REGISTER
  2018 TEAM MATCH 1 SCHEDULE

 

WGAP INTER-CLUB TEAM MATCHES

2018 Match Schedule

Tuesday, April 24, 2018

 

Home Team is listed in 1st column

PHILADELPHIA CUP
Wilmington 1 vs Merion 1
Philadelphia Cricket 1 vs Sunnybrook 1
Huntingdon Valley 1 vs Gulph Mills 1
 
SECOND CUP
Old York Road 1 vs Sandy Run 1
Commonwealth National 1 vs Manufacturers 1
Aronimink 1 vs Medford Village 1
     
THIRD CUP
Radley Run 1 vs Riverton 1
Overbrook 1 vs DuPont 1
Waynesborough 1 vs Merion 2
     
FOURTH CUP
Doylestown 1 vs Spring Ford 1
Philadelphia Country 1 vs Indian Valley 1
Old York - Chesterfield 1 vs Philadelphia Cricket 2
     
FIFTH CUP
Chester Valley 1 vs Llanerch 1
Penn Oaks 1 vs Whitemarsh Valley 1
Gulph Mills 2 vs Whitford 1
     
SIXTH CUP
Philmont 1 vs Wilmington 2
Hershey's Mill 1 vs Tavistock 1
Little Mill 1 vs Trenton 1
     
SEVENTH CUP
St. Davids 1 vs Kennett Square 1
Cedarbrook 1 vs Spring Mill 1
North Hills 1 vs Huntingdon Valley 2
     
EIGHTH CUP
Talamore 1 vs Yardley
Jericho National 1 vs Springhaven 1
Plymouth 1 vs RiverCrest 1
     
NINTH CUP
Merion 3 vs Sandy Run 2
Rolling Green 1 vs Medford Lakes 1
Brookside - Pottstown 1 vs Blue Bell 1
     
TENTH CUP
Aronimink 2 vs Philadelphia Country 2
Whitemarsh Valley 2 vs Concord 1
DuPont 2 vs West Chester 1
     
ELEVENTH CUP
Philadelphia Cricket 3 vs Bluestone 1
Spring Ford 2 vs Waynesborough 2
Sunnybrook 2 vs Old York Road 2
     
TWELFTH CUP
Gulph Mills 3 vs Manufacturers 2
Lulu 1 vs Aronimink 3
Indian Valley 2 vs Overbrook 2
     
THIRTEENTH CUP
Wilmington 3 vs Riverton 2
Chester Valley 2 vs Radley Run 2
Fieldstone 1 vs Moorestown 1
     
FOURTEENTH CUP
Laurel Creek 1 vs Phoenixville 1
Doylestown 2 vs UL at Torresdale 1
Philadelphia Country 3 vs Lookaway 1
     
FIFTEENTH CUP
St. Davids 2 vs Medford Village 2
Llanerch 2 vs White Manor 1
Radnor Valley 1 vs Kennett Square 2
     
SIXTEENTH CUP
Waynesborough 3 vs Bala 1
RiverCrest 2 vs Huntingdon Valley 3
Merion 4 vs Cedarbrook 2
     
SEVENTEENTH CUP
Applebrook 1 vs Commonwealth National 2
Trenton 2 vs Tavistock 2
DuPont 3 vs Merchantville 1
     
EIGHTEENTH CUP
Applecross 1 vs French Creek 1
Hartefeld 1 vs Penn Oaks 2
Manufacturers 3 vs Little Mill 2
     
NINETEENTH CUP
Stonewall 1 vs Aronimink 4
Springhaven 2 vs Hershey's Mill 2
Huntingdon Valley 4 vs Old York Road 3
     
TWENTIETH CUP
Burlington 1 vs North Hills 2
Overbrook 3 vs Philadelphia Cricket 4
Sandy Run 3 vs St. Davids 3
     
TWENTY-FIRST CUP
RiverCrest 3 vs Kennett Square 3
Hartefeld 2 vs Old York - Chesterfield 2
BYE vs Whitemarsh Valley 3
     
TWENTY-SECOND CUP
Whitemarsh Valley 4 vs Doylestown 3
Philadelphia Cricket 5 vs Merion 5
Talamore 2 vs Trump National 1
     
TWENTY-THIRD CUP
UL at Torresdale 2 vs White Manor 2
Downingtown 1 vs Rolling Green 2